Kursy walut

  kupno sprzedaż
rozliczenie gotówkowe
EUREUR 4,1800 4,3100
USAUSD 3,8400 3,9800
GBPGBP 4,9800 5,1000
rozliczenie bezgotówkowe
EUREUR 4,1800 4,3100
USAUSD 3,8400 3,9800
GBPGBP 4,9800 5,1000

Google Pay

O usłudze

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia telefonem z systemem Android.  Aplikacja ta bezpiecznie przechowuje Twoje dane i umożliwia płacenie za pomocą telefonu w sklepach stacjonarnych posiadających terminale płatnicze akceptujące płatności zbliżeniowe oraz w aplikacjach i na stronach internetowych wspierających płatności Google Pay. Korzystanie z usługi umożliwiają wyłącznie telefony wyposażone w funkcję NFC.

GPay

Płatności mobilne za pomocą telefonu są możliwe w tysiącach miejsc - sklepach stacjonarnych, aplikacjach mobilnych czy podczas zakupów online. W sklepach można wygodnie zapłacić telefonem wszędzie tam, gdzie są akceptowane płatności zbliżeniowe - tak samo jak kartą. Bank nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za płatności Google Pay. Opłaty za transakcje są pobierane zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji, analogicznie, jak dla karty która została powiązana z usługą. Jeśli zaktualizujesz oprogramowania na obecnym telefonie, nie wpłynie to na działanie Google Pay. Jeśli zmienisz urządzenie, konieczne będzie ponowne zarejestrowanie karty w Google Pay. Szczegółowe warunki korzystania z usługi określa Regulamin korzystania z kart wydawawanych w Grupie BPS w ramach cyfrowych portfeli.

Zasady Bezpieczeństwa

Google Pay dba o bezpieczeństwo Twojej karty na kilka sposobów. Przede wszystkim dane Twojej karty są zaszyfrowane i przechowywane na bezpiecznym serwerze. W trakcie płatności sprzedawca otrzymuje wygenerowany, unikatowy token, który reprezentuje naszą kartę – sklep nie ma dostępu do rzeczywistych danych Twojej karty. Zanim zaczniesz korzystać z Google Pay, musisz ustawić ekran blokady urządzenia - gdy jej nie będzie, aplikacja usunie z Twojego telefonu numer konta wirtualnego. Jeśli utracisz telefon możesz go natychmiast zablokować i usunąć z niego wszystkie dane za pomocą Menedżera urządzeń Android.

Google Pay chroni Twoje pieniądze dzięki światowej klasy systemowi zabezpieczeń, który pomaga wykrywać oszustwa i przeciwdziałać atakom hakerów. Możesz zabezpieczyć swoje konto za pomocą blokady ekranu, np. przy użyciu odcisku palca.

W dowolnym momencie można zmienić zasady autoryzacji transakcji za pomocą usługi. Poznaj szczegółowe zasady wymagania podania hasła lub uwierzytelnienia zakupów.

Jak dodać kartę do Google Pay

Jak płacić telefonem zbliżeniowo

Jak Google Pay dba o bezpieczeństwo Twojej karty

Przydatne linki:

Masz dodatkowe pytania?

Zapraszamy do naszych punktów obsługi lub prześlij swoje pytanie formularzem kontaktowym:

Formularz kontaktowy
(*)
(*)
(*)
(*) - pola wymagane